9,389 Görüntülenme
Karayip Korsanları 5 Salazar’ın İntikamı

Karayip Korsanları 5 Salazar’ın İntikamı

(Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales)
Filme Puan Ver:
12345 (38 votes, average: 4,18 out of 5)
Loading...
2017 yılının en beklenilen filmleri arasında olan Karayip Korsanları 5 Salazar'ın İntikamı - Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales yine Kaptan Jack Sparrow'un önderliğinde yoluna devam ediyor. Beşinci filminde de yine kendini zorluklara sürükleyen Sparrow'un bu sefer Kaptan Salazar ile başı beladadır. Hayalet gemisini kullanan Salazar şeytan üçgeninden çıkmayı başarır. Jack Sparrow'un kurtuluşu için geriye tek bir çaresi kalır: tüm denizlerin kontrolünü sağlaması için Poseidon Asası.
Karayip Korsanları 5 Salazar'ın İntikamı altyazılı izlemeniz için full hd kalitede sitemizde yerini alacaktır.
Sparrow'un bu filmde yeni misafirleri de olacak. Tek başına olmayan sürekli kendini seven dostlarını yanında bulunduran kaptanımızın bu seferde Carina Smyth (Kaya Scodelario) ve denizci Henry (Brenton Thwaites) isimleri yanında yer alacak.
Karayip Korsanları 5 Salazar'ın İntikamı filminin vizyon tarihi ise 26 Mayıs 2017 olarak belirlendi. Sizde fragmanına sitemizde ulaşabilirsiniz ve yorumlarınızla destek olabilirsiniz. Filmin bir diğer adı da Karayip Korsanları Ölü Adamlar Masal Anlatamaz (2017) olarak belirlendi.

Resimler 5

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

20 yorum

Scroll Up