Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
2,228 Görüntülenme
Los Angeles Sırları izle
IMDB Puanı

Los Angeles Sırları izle

(L.A. Confidential)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Brothers, Regency Enterprises
  • Film Süresi 138 dakika
Filme Puan Ver:
12345 (33 votes, average: 3,03 out of 5)
Loading...
Yönetmen
Senaryo James Ellroy, Brian Helgeland, Curtis Hanson
Ödüller 2 Oscar Kazandı. Diğer 89 ödül & 85 adaylık.

Los Angeles Sırları Film Konusu


Amerika'da yaşayan Mickey Cohen, ülkenin en tanınmış mafya babalarından biridir.. Düzenlediği türlü suikastler ve yüzlerce sırrı çözülememiş cinayet vardır.. Yalnız bu saltanat Mickey Cohen'in istediği gibi gitmez ve yakayı ele verince hapisi boylar. Mickey Cohen, içeri girince Los Angeles'da taht kavgaları boy göstermeye başlar.. Artık şehrin yeni babası olmak isteyen herkes kan ve acımasızlığa yeminlidir.

Mickey Cohen'in adamları acımasız bir katliama kurban giderler.. Bu adamlar içerisinde, eski bir devlet memuruda vardır.. Amerika devleti bu işlenen cinayetlerin sonuçlanması için üç özel polis görevlendirir fakat, bu polislerin üçünün'de karakterleri birbirlerine zıttır.. Polisler işe koyulup deliller toplanınca, okun ucu çok güzel bir kadına uzanır.

İzlemekte olduğunuz film iki Oscar ile ödüllendirilip, 8.4 imdb puanı ile değerlendirilmiştir. Los Angeles Sırları filmi, 35 000 000 dolar bütçe ile hazırlanmış 1997'de gösterime giren en iyi film olmuştur. Kevin Spacey, James Cromwell, Russell Crowe gibi önemli Holywood yıldızlarını konuk eden filmin yabancı adı ise L.A. Confidential filmi olarak bilinmektedir.

Resimler 2